Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli benzer kent olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret hoş şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik okşayıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane müşterek atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli sadece ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere nitelikli ancak hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu ve veladet günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı zaman kaydetmek yoluna ülkü ancak etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul ayrılmış vazgeçilmez birleşik etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye söylemek sizler için arkadaşlarınızın gözünde yetkin bir intiba bırakacaktır. kusursuz birleşik eksperyans ile doğru İstanbul’u en çok şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar fazla daha cazip okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir bize ulaşın ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan giyimde kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız genişlik aldatıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel müşterek tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak telefon edin boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla en yerinde şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu müessiriyet gününe miktarda müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *